Ako pracujem

5 vecí vďaka ktorým PREDÁM vašu nehnuteľnosť!

1. PROFI FOTKY

Prvý dojem je dôležitý a platí to aj pre nehnuteľnosti. Skvelé fotky sú nástrojom, ktorý dokáže pri predaji nehnuteľnosti spraviť veľké zázraky.

2. PôDORYSY

Vec, ktorá je pre každého záujemcu o byt dôležitá, je predstava o priestore. Jeden obrázok povie viac ako 10 rozpísaných viet. Preto sú 3D pôdorysy pri inzercii samozrejmosťou.

podorys

3. VIRTUÁLNE PREHLIADKY a 3D SCAN NEHNUTEĽNOSTÍ

Najnovšie technológie vďaka ktorým bude vaša nehnuteľnosť dostupná 24hod. denne odkiaľkoľvek. Záujemca získa detailný prehľad o nehnuteľnosti a strávi pri vašej nehnuteľnosti viac času.

https://my.matterport.com/show/?m=X74qgU7ti8X

4. STRÁNKA NEHNUTEĽNOSTI

Ďalšia výnimočná možnosť AKO odprezentovať a zatraktívniť vašu nehnuteľnosť. Pozrite sa ako môže vyzerať stránka aj vášho bytu alebo domu.

http://evagromova.sk/prenajom-dubravka

web_nehnutelnosti

5. REKLAMA NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

V dnešnej dobe platí, že "kto nie je na FB akoby nežil". Preto správne zacielená reklama na sociálnych sieťach dokáže výrazne zefektívniť predaj. Škoda tento potenciál nevyužiť.

fb_reklama

Kto som

EVA GROMOVÁ OSTROŽOVIČOVÁ

Som realitnou maklérkou spoločnosti Directreal Office a špecializujem sa na predaj, kúpu a prenájom nehnuteľností v Bratislave, pričom mojou srdcovou záležitosťou je Rača. Tu pracujem, tu žijem so svojou rodinou, tu vyrastajú moje deti...som tu jednoducho DOMA. 

Som prvá maklérka, ktorá ROZVONIAVA svoje nehnuteľnosti. Je to vďaka mojej vášni, ktorou je už 3 roky AROMATERAPIA. Bude mi potešením rozvoniať aj tú vašu :)

JA & REALITY

Reality mi pomáhajú napĺňať moje poslanie

Vďaka nim SMIEM pomáhať ľuďom, a teda aj Vám splniť vaše SNY. Sny o vlastnom bývaní, vidieckom domčeku či firemnom sídle. Každým splneným snom tak robíme spoločne zo sveta krajšie miesto :) 

REALITY sú dynamické a rôznorodé. Presne toto sa mi na nich páči. Každá nehnuteľnosť skrýva v sebe jedinečný príbeh a emóciu, preto je to vždy nová VÝZVA. A to na tom milujem.

"Ľudia by mali robiť to, čo milujú,

alebo aspoň milovať to, čo robia."   

 

HĽADÁTE svojho osobného MAKLÉRA?!

SOM TU pre Vás!

 

 

Prečo práve so mnou?

PRVÁ KÁVA - ZDARMA

Skôr než sa rozhodnete predávať, kupovať, investovať či prenajímať pozývam Vás na kávu a konzultáciu ZDARMA.

PROFESIONALITA

Realitný trh je ako živý organizmus, stále v pohybe. Preto sa neustále vzdelávam, sledujem nové trendy a nové možnosti. Pre predaj za čo najvyššiu cenu používam moderné nástroje a špičkové služby.

KOMPLET SERVIS

Každá nehnuteľnosť má svoj príbeh a každá si vyžaduje INDIVIDUÁLNY PRÍSTUP. Pomyselne Vás VEZMEM za ruku a PREVEDIEM celým REALITNÝM procesom vrátane FINANCOVANIA od "A po Z".

Bc. Eva Gromová Ostrožovičová
12
ROKOV NA TRHU
14000
PREDANÝCH NEHNUTEĽNOSTÍ
34
KANCELÁRIÍ

Realitné tipy

Pozor na zmluvy z internetu


Veľmi často sa v praxi stáva, že majitelia nehnuteľnosti chcú ušetriť. To je v poriadku a logické. Pozor len, aby šetrenie peňazí bolo na správnom mieste a nestálo naopak veľké peniaze.

3 KROKY. Ako spoznať DOBRÉHO MAKLÉRA?


Možno si práve teraz kladiete túto otázku. Nech si nakoniec vyberiete mňa, alebo niektorého z kolegov, vyberajte dobre. A podľa čoho? Možno vám napovie pár chytrých rád:

Platby v hotovosti = RIZIKO


Ak to len trochu pôjde, vyhnite sa pri predaji či kúpe nehnuteľnosti akémukoľvek plateniu v hotovosti.

Prečo? Veľmi tým RISKUJETE.

V súčasnej dobe platbu v hotovosti upravuje zákon o obmedzení platieb v hotovosti. Zákon zakazuje vykonávať platby v hotovosti prevyšujúce sumu 15.000 EUR ak sa jedná o platby medzi fyzickými osobami – nepodnikateľmi.

Všetky tipy

Najnovšie články

Prenechajte predaj profesionálovi
01. 10. 2019

Prenechajte predaj profesionálovi

Možno práve potrebujete predať nehnuteľnosť a zvažujete, či to zvládnete sami, alebo sa radšej obrátite na odborníka. Povieme vám, prečo by ste mali zvoliť práve tú druhú možnosť.

Vykúpime aj Vašu nehnuteľnosť! Naozaj?
30. 08. 2019

Vykúpime aj Vašu nehnuteľnosť! Naozaj?

Potrebujete rýchlo predať nehnuteľnosť. Dôvodov je veľa. Premýšľate, ako najrýchlejšie predať a zarobiť peniaze.  Mnoho subjektov nehnuteľnosti vykupuje. Kedy sa to neoplatí? A ako neprerobiť na tomto predaji?

Investujete do nehnuteľností?
05. 08. 2019

Investujete do nehnuteľností?

Podľa posledných prieskumov, Slováci investujú viac, pričom bodujú akcie aj nehnuteľnosti!

Kúpu nehnuteľnosti považujú slovenskí investori za najlepšiu formu dlhodobej investície, resp. nehnuteľnosti považujú za relatívnu istotu pre uloženie svojich úspor.

Všetky články

E-book

7 chýb pri predaji nehnuteľnosti

spracovaním osobných údajov

Kontakt

DOHODNIME si stretnutie TERAZ!

TEŠÍM sa na Vás !

Kontaktný formulár

Stiahnite si zadarmo

7 chýb pri predaji nehnuteľnosti

spracovaním osobných údajov